3 клас Урок 12 "В ігровому колі"

 Музичне вітання

- Яку музику називають програмною?
- Наведи приклади.
    Ви вже знаєте, що чимало музичних творів мають словесні (іноді поетичні) програми, складені за літературними сюжетами.     Програмою може слугувати й заголовок, який підказує слухачам, про що розповідається у творі (наприклад, «Італійська полька» С. Рахманінова).
Ґ. Гендель. Алегро із сюїти №І фа-мажор 
«Музика на воді»
- Про що розповіла вам музика? 
- Доберіть слова, якими можна її охарактеризувати.

Мелодія: весела, сумна, грайлива, легка, спокійна.
Темп: повільний, помірний, швидкий.
Лад: мажор, мінор. 
Георг Фрідріх Гендель 
- німецький композитор епохи бароко, відомий своїми операми, ораторіями та концертами.
    Він народився в Німеччині в один рік з Йоганном Себастьяном Бахом. Здобувши музичну освіту та досвід в Італії, він потім переселився до Лондона, а згодом став англійським підданим. До його найбільш знаменитих творів входять «Месія», «Музика для королівського феєрверку» та «Музика на воді».
    Гендель, улюблений композитор короля Георга I, в 1717 написав сюїту для святкового королівського кортежу, що здійснює плавання по річці Темзі. 
    Біля королівської барки була барка з музикантами, їх було п'ятдесят чоловік, вони грали на різних інструментах: трубах, валторнах, гобоях, фаготах, флейтах, скрипках і контрабасах.     Король був настільки захоплений музикою, що наказав повторити концерт двічі до вечері та один раз після нього. Народ на берегах Темзи і в човнах на воді теж взяв участь у королівських веселостях.
 «Осінь» 
(слова К. Перелісної, музика О. Зозулі).

    Створіть «Театр пісні». 
    Розподіліть між собою ролі: Листячко дубове, Листячко кленове, Вітер, Айстри, Красольки, Вогник. Співаючи, виконуйте дії відповідно до змісту пісні.
- Яка гра тобі більше сподобалася? 
- Чому?

Немає коментарів:

Дописати коментар