5 клас Урок 28 "Музика на телебачені"

 Музичне вітання 
 
    Незважаючи на появу нових технологій, одним із найпопулярніших засобів швидкої передачі  інформації  залишається телебачення. 
    Це засіб, який не виходить з моди і є одним із улюблених  у публіки завдяки легкому доступу до нього. За допомогою телебачення люди можуть отримувати інформацію, навчатися і розважатися. 
    Значна частина програм на телебаченні — музичні. Але перш ніж потрапити на екран, музична програма долає складний шлях. 
    У її створенні беруть участь більше ніж 100 людей: режисери, оператори, редактори, художники, звукорежисери, відеоінженери, освітлювачі, монтажери і багато інших спеціалістів. 
    Музичні телепрограми можуть зніматися прямо на телестудії або транслюватися з кращих концертних залів чи оперних театрів, з різних музичних конкурсів. 
    Глядачі  мають можливість впливати на рейтинг програм шляхом голосування, тому телебачення постійно змінюється, щоб підтримувати рейтинг аудиторії.
    У кожній країні є свої дитячі музичні програми. Українське телебачення знімає музичні програми для дітей, де виступають саме діти. 
    «Голос. Діти» — українське вокальне талант-шоу на телеканалі «1+1», учасниками якого є діти віком від 6 до 14 років. Діти-учасники співають наживо, під акомпанемент оркестру. 
    У шоу є зіркові тренери, кожен з яких представляє певний сценічний жанр. Кожен з них обирає в свою команду по 15 виконавців — усі учасники змагаються за право залишатися на проєкті. 
    На першому етапі тренери обирають учасника до своєї команди наосліп, повертаючись лише тоді, коли натиснуть червону кнопку. 
Далі відбуваються поєдинки між учасниками команд. 
    Переможця обирають шляхом глядацького телефонного та SMS-голосування під час фінальних прямих ефірів.
    «Битва хорів» — це телевізійний конкурс аматорських естрадних хорових колективів, уперше проведений у США, а згодом запозичений телекомпаніями багатьох інших країн. 
    У вокальному шоу «Битва хорів» між собою змагаються 8 хорів по 15 учасників у кожному. 
    Всеукраїнські кастинги відбуваються в різних містах України ще до прямих ефірів, під час яких тренери набирають собі команди.
     Хори, які були обрані тренером, виборюють собі перемогу на великій сцені. Після кожного конкурсного дня один хор вибуває.
- Поділіться враженнями від переглянутих фрагментів.
- Які емоції у вас вони викликали?
- У чому особливості проведення шоу?
«Кольоровий світ» 
(музика і слова М. Мазур)


- Уявіть, що ви учасники/учасниці вокального шоу «Битва хорів», об’єднайтеся у групи і виконайте пісню з відповідними емоціями. 
- Продумайте, які рухи можна застосувати під час виконання.
- Зверніть увагу на світлини.
    Згадайте, що вам відомо про хромакей. Перегляньте світлину і розкажіть, у чому особливості зйомок з використанням  хромакею.
- За бажанням влаштуйте музичне шоу разом із рідними.
- Оберіть учасників та учасниць, ведучих.
- Поміркуйте, що ще потрібно для шоу.
-  Висвітліть цю подію, створивши відеоролик.
 За бажанням, перегляньте телепередачі, заставки яких представлені на світлинах. 
- У чому особливості проведення шоу?
- Уявіть, що ви звукорежисери/звукорежисерки цих програм. 
- Якою музикою ви озвучили б події, які відбуваються на шоу?- Підберіть музичний фрагмент до програми, яка вам найбільше сподобалась.

Немає коментарів:

Дописати коментар